Samenwerking met maatschappelijke impact
InteraktContour en Wensink Lease hebben opnieuw een belangrijke stap gezet in het verbeteren van mobiliteit voor mensen met niet‑aangeboren hersenletsel (NAH). Gisteren werd een nieuwe, volledig ingerichte Mercedes‑Benz bus afgeleverd, onderdeel van de eerder overeengekomen uitbreiding van het wagenpark van 8 nieuwe leasebussen.
Aflevering van een speciaal ingerichte Mercedes‑Benz bus
De nieuw geleverde bus is volledig afgestemd op de vervoersbehoeften van cliënten met NAH. Het voertuig is uitgerust met onder andere een rolstoellift, extra begeleidersruimte en diverse comfort- en veiligheidsvoorzieningen. Deze aanpassingen zorgen ervoor dat cliënten veilig, comfortabel en met passende ondersteuning kunnen reizen, vaak onder begeleiding van betrokken vrijwilligers.
Met deze toevoeging wordt het voor cliënten eenvoudiger om deel te nemen aan dagactiviteiten, therapieën, sociale ontmoetingen en bezoeken aan begeleidingscentra allemaal belangrijke factoren voor zelfstandigheid en kwaliteit van leven.
Eerder tekenmoment voor uitbreiding met acht bussen
Acht maanden geleden ondertekenden Gideon Alewijnse namens InteraktContour en Bastiaan Brauns namens Wensink Lease de overeenkomst voor de levering van in totaal acht Mercedes‑Benz bedrijfswagens. De voertuigen worden gefaseerd geleverd en zullen vanaf 2026 volledig in gebruik zijn binnen de organisatie.
Tijdens het tekenmoment benadrukte Gideon Alewijnse het belang van deze investering:
“Dankzij deze uitbreiding van ons wagenpark wordt bezoek aan begeleidingscentra en deelname aan dagactiviteiten, therapieën en sociale activiteiten toegankelijker gemaakt. Dit zorgt voor meer kwaliteit van leven.”
mobiliteit op maat
Met de aflevering van deze nieuwe bus krijgt de samenwerking tussen InteraktContour en Wensink Lease verder vorm. Beide organisaties zetten zich in voor mobiliteit op maat, met directe impact op het dagelijks leven van een kwetsbare doelgroep. precies de maatschappelijke waarde waar Wensink Lease graag aan bijdraagt.
Ook op zoek naar een leasepartner die met je meedenkt?
Bij Wensink Lease & Services geloven we dat mobiliteit méér is dan alleen een voertuig. Of je nu één bedrijfswagen nodig hebt of een complete vloot, wij bieden flexibele leaseoplossingen die passen bij jouw onderneming. Van persoonlijk advies tot professionele inrichting en betrouwbare service: wij zorgen dat je zorgeloos onderweg bent.
Benieuwd wat we voor jouw bedrijf kunnen betekenen?
Neem gerust contact met ons op. Bel naar 038-7000850 of mail naar commercie@wensinklease.nl Van advies tot aflevering: Wij denken graag met je mee!