Proefrijden is altijd gratis en vrijblijvend

Mogelijkheid om te financieren, verzekeren & leasen

Uitgebreid gecontroleerd

Specificaties
Basis gegevens

Bouwjaar

2021

Bouwjaar

2021

Brandstof

Elektrisch

Brandstof

Elektrisch

Vermogen

218 PK

Vermogen

218 PK

Versnellingen

0

Versnellingen

0

Kilometerstand

20.519 km

Kilometerstand

20.519 km

Transmissie

Automaat

Transmissie

Automaat

Kenteken

S913LN

Kenteken

S913LN

Zitplaatsen

5

Zitplaatsen

5

Elektrische eigenschappen
  • Actieradius
    385 km
  • Accu capaciteit
    62 kWh
  • Laadvermogen
    100 kW
  • Verbruik
    18.5 kWh - 100 km
  • Van 0-100 km/u
    6 seconden
Unieke eigenschappen

lichtmetalen velgen 17"

metaalkleur

Apple Carplay/Android Auto

navigatiesysteem full map

achterbank verwarmd

airco (automatisch)

kunstlederen/alcantara bekleding

voorstoelen verwarmd

warmtepomp

Alles over dit voertuig
Alle opties en accessoires

Exterieur
  • lichtmetalen velgen 17"
  • metaalkleur
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • buitenspiegels in carrosseriekleur
  • buitenspiegels verwarmbaar
  • chroom delen exterieur
  • dimlichten automatisch
  • extra getint glas
  • keyless entry
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen
  • LED mistlampen
  • regensensor
Interieur & Comfort
  • achterbank verwarmd
  • airco (automatisch)
  • kunstlederen/alcantara bekleding
  • voorstoelen verwarmd
  • warmtepomp
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • armsteun voor
  • bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • elektrische ramen voor en achter
  • keyless start
  • lederen stuurwiel
  • stuurbekrachtiging
  • stuur verstelbaar
  • stuurwiel multifunctioneel
Infotainment
  • Apple Carplay/Android Auto
  • navigatiesysteem full map
  • audio installatie premium
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • boordcomputer
  • connected services
  • DAB
  • multimedia-voorbereiding
  • volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid
  • achteruitrij assistent
  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Autonomous Emergency Braking
  • bandenspanningscontrolesysteem
  • bestuurdersairbag
  • bots waarschuwing systeem
  • Brake Assist System
  • cruise control adaptief met Stop&Go
  • dodehoekdetectie met correctie
  • elektronische remkrachtverdeling
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • file assistent
  • grootlichtassistent
  • hill hold functie
  • hoofd airbag(s) achter
  • hoofd airbag(s) voor
  • hoofdsteunen anti-whiplash
  • parkeersensor voor en achter
  • passagiersairbag
  • rijstrooksensor met correctie
  • rondomzicht camera
  • verkeersbord detectie
  • vermoeidheids herkenning
  • zij airbag(s) voor
Overig
  • Instructieboekjes aanwezig
  • oplaadmogelijkheid
  • Rookvrij
  • stuurwiel verwarmd
  • Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

Deze Leaf
morgen op uw oprit?

Kies zelf uw aflevermoment

Wij sturen een factuur met iDEAL link

Wij leveren de auto rijklaar af

Wij staan voor u klaar
wel zo aangenaam!

4.2 /5
signature employee
Wensink Automotive B.V.

De beste inruilwaarde
voor uw huidige auto

Inruilen kan met elk merk. Altijd een scherp voorstel. Wel zo aangenaam!

SEPP-subsidie: €2.000,-
SEPP-subsidie: €2.000,-

SEPP-subsidie: €2.000,-

Als particuliere koper kunt u vanaf 10 januari 2023 weer subsidie aanvragen voor zowel nieuwe als gebruikte elektrische personenauto's (koop en lease). Wel is het van noodzaak dat het voertuig op of na 1 januari 2023 is geregistreerd op uw naam.

In de periode 2020 tot en met 2024 wordt er jaarlijks een subsidiebudget vrijgesteld voor particulieren die een nieuwe of gebruikte elektrische personenauto aanschaffen. De Subsidieregeling Elektrische Personenauto’s Particulieren (SEPP) houdt in dat u jaarlijks aanspraak kan maken op een subsidie voor een volledig elektrische personenauto waarbij de koop- of leaseovereenkomst in datzelfde jaar is afgesloten.

wensink-occasions-emmeloord-media

Deze Leaf e+ Tekna 62 kWh
staat bij Wensink Occasions Emmeloord

Platinaweg 1
8304 BL Emmeloord

Bel ons op 0527-697858
4.2 /5

Wensink Occasions onderhouds abonnement
Kies voor extra zekerheid

Als auto’s meer rijden, hebben ze meer slijtage en dus onderhoud nodig. Maar auto’s die minder rijden hebben minder onderhoud nodig. Klinkt logisch toch? Daarom heeft Wensink nu onderhoud per km. Afhankelijk van het aantal gereden km’s betaalt u voor het onderhoud van uw auto. Rijdt u minder? Dan betaalt u ook minder! Met afstand de eerlijkste prijs.

Er zijn 3 pakketten waar u uit kunt kiezen. De voordeligste begint al vanaf 2 cent per kilometer. Uw prijs hangt af van het segment van de auto.

Wensink afleverpakketten
De aflevering wordt een feestje

De aflevering van een Nissan is altijd weer een feest. Het feest kan nog groter worden met het juiste afleverpakket.

Over deze Leaf
Een echte uitblinker

Accu laden: 100 kW

Reed u eerder elektrisch of maakt u voor het eerst kennis met deze techniek? In de Nissan LEAF voelt u zich thuis vanaf het moment dat u instapt. Het rijden met deze auto is werkelijk grenzeloos, want de actieradius is groot genoeg voor allerlei veelvoorkomende ritten en de tijd om de accu's op te laden is prima in te passen in uw dagelijkse bezigheden. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Als de ‘r′ in de maand zit, komt zo′n verwarmd stuurwiel als geroepen! Ook de passagiers worden verwend, door de verwarmde achterbank. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, LED-achterlichten, metallic lak, elektrisch bediende ramen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.

Muziek luisteren wordt genieten met het high performance audiosysteem. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Het full map navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Nissan met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Sleutelloos instappen en wegrijden! De keyless start herkent de elektronische sleutel in uw bezit en start de motor met een druk op de knop.

Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Nissan u om veiliger te rijden. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Deze auto heeft actieve dodehoekdetectie. Dit veiligheidssysteem helpt u om aanrijdingen te voorkomen. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert.

Zullen we 'm even voor u klaarzetten? Neem nu contact op voor een proefrit!

Zorgeloos onderweg met Wensink. Aangenaam!

Aangenaam onderweg begint bij Wensink, immers is uw mobiliteit onze zorg. U bent altijd van harte welkom om in deze auto een proefrit te plannen. Blijft u liever thuis? U kunt van oriëntatie tot en met koop vanuit huis bij Wensink terecht. U kunt samen met een verkoper de auto van uw keuze via WhatsApp of Facetime bekijken, inclusief antwoorden op al uw vragen omtrent onderhoud en verleden van de auto. Wel zo aangenaam!

Wensink Onderhoudsabonnementen, met afstand de eerlijkste prijs!
Maak kennis met de nieuwe Wensink Onderhoudsabonnementen: onderhoud per kilometer. Deze dienst is speciaal voor occasions ontwikkelt en bedoelt u zorgeloos van uw auto te laten genieten zonder dat u meer betaald dan u ‘gebruikt’. Met het onderhoud per kilometer-abonnement betaalt u namelijk per gereden kilometer tegen een speciaal vaste relatie tarief met prijsvoordeel op de reguliere arbeid- en materiaalkosten. Met het onderhoudsabonnement worden de kosten voor onderhoud, reparatie en/of banden vooraf inzichtelijk in een vastgesteld bedrag waardoor u niet voor onverwachte kosten komt te staan – op deze wijze heeft u 100% zekerheid over uw autokosten. U bent verzekerd van een betrouwbare Wensink occasion EN van perfect onderhoud zonder onverwachte kosten (ook bij defecten) en dat voor de periode van 3 jaar na aankoop.

Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Dit voertuig delen?

Veelgestelde vragen
Wij geven antwoord

Heb ik bedenktijd bij het kopen van een personenwagen?

Ja, u heeft 14 dagen bedenktijd.

Kan ik mijn auto ook inruilen bij de aanschaf van een personenwagen?

Ja, Wensink koopt graag uw voertuig in. U kunt online het inruilvoorstel aanvragen en wanneer u alle foto's upload, kunnen wij u binnen een dag een tarief bieden.

Wat voor lease opties heb ik?

U kunt ervoor kiezen om de personenauto te financieren, verzekeren, private leasen, zakelijk leasen én eventueel kunt u bij aanschaf kiezen uit één van onze onderhoudsabonnementen.