Specificaties
Basis gegevens
Bouwjaar
2017
Bouwjaar
2017
Brandstof
Benzine
Brandstof
Benzine
Vermogen
156 PK
Vermogen
156 PK
Versnellingen
7
Versnellingen
7
Kilometerstand
78.573 km
Kilometerstand
78.573 km
Transmissie
Automaat
Transmissie
Automaat
Kenteken
SN640B
Kenteken
SN640B
Zitplaatsen
5
Zitplaatsen
5
elektrisch glazen panorama-dak
lichtmetalen velgen 18"
navigatiesysteem full map
voorstoelen verwarmd
airco (automatisch)
stof/kunstlederen bekleding
Alles over dit voertuig
Alle opties en accessoires
Deze GLA
morgen op uw oprit?
Online kopen
Kies zelf uw aflevermoment
Wij sturen een factuur met iDEAL link
Wij leveren de auto rijklaar af
De beste inruilwaarde
voor uw huidige auto
Inruilen kan met elk merk. Altijd een scherp voorstel. Wel zo aangenaam!

Deze GLA 200 Premium Plus
staat bij Wensink Occasions Emmeloord
Platinaweg
1
8304 BL
Emmeloord
Over deze GLA
Een echte uitblinker
Laat u niets wijsmaken, deze Mercedes-Benz GLA-klasse biedt alles wat u van een auto verlangt. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Houdt u van frisse lucht en van licht dan zit u helemaal goed met het elektrisch bediende panoramadak. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, warmtewerend glas, verstelbare lendensteunen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Soms wil je goed geluid kunnen voelen! Het high performance audiosysteem bedient u op uw wenken. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Een andere zender zoeken of het volume wijzigen? Het audiosysteem heeft bediening op het stuur. Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen full map navigatiesysteem. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Als het regent, schakelt de regensensor volautomatisch de ruitenwissers in. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Met keyless entry kunt u portieren ontgrendelen zonder dat u de sleutel in uw hand houdt. Extra opties op deze auto zijn: sportstuur met schakelpaddels en automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels.
In de Mercedes-Benz GLA-klasse heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Dit voertuig delen?
Veelgestelde vragen
Wij geven antwoord
Ja, u heeft 14 dagen bedenktijd.
Ja, Wensink koopt graag uw voertuig in. U kunt online het inruilvoorstel aanvragen en wanneer u alle foto's upload, kunnen wij u binnen een dag een tarief bieden.
U kunt ervoor kiezen om de personenauto te financieren, verzekeren, private leasen, zakelijk leasen én eventueel kunt u bij aanschaf kiezen uit één van onze onderhoudsabonnementen.