Specificaties
Basis gegevens
Bouwjaar
2021
Bouwjaar
2021
Brandstof
Elektrisch
Brandstof
Elektrisch
Vermogen
116 PK
Vermogen
116 PK
Versnellingen
0
Versnellingen
0
Kilometerstand
31.000 km
Kilometerstand
31.000 km
Transmissie
Automaat
Transmissie
Automaat
Kenteken
N956JK
Kenteken
N956JK
Zitplaatsen
9
Zitplaatsen
9
-
Actieradius137 km
-
Accu capaciteit35 kWh
-
Laadvermogen7 kW
-
Verbruik27 kWh - 100 km
Alles over dit voertuig
Alle opties en accessoires
Deze eVito
morgen op uw oprit?
Online kopen
Kies zelf uw aflevermoment
Wij sturen een factuur met iDEAL link
Wij leveren de auto rijklaar af
De beste inruilwaarde
voor uw huidige auto
Inruilen kan met elk merk. Altijd een scherp voorstel. Wel zo aangenaam!

Deze eVito Tourer L2
staat bij Wensink Mercedes-Benz Leeuwarden
Icarusweg
2
8938 AX
Leeuwarden
Over deze eVito
Een echte uitblinker
Accu laden: 7.4 kW
Valt u voor de styling van deze Mercedes-Benz eVito? Of gaat u voor de slimme techniek? Wat u ook kiest, u krijgt altijd een auto met een volledig elektrische aandrijflijn. De elektromotor is stil en schoon. En met een verrassend grote actieradius! Een beetje luxe is nooit weg, toch? Vandaar de stoelverwarming! Geen achterportier bij deze Mercedes-Benz eVito. In plaats daarvan een schuifdeur, die in- en uitstappen vergemakkelijkt. Tot de uitrusting behoren ook warmtewerend glas, elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels.
Voor rijders met veeleisende oren is het audio-installatiesysteem niet alleen geïntegreerd met het full map navigatiesysteem, maar ook voorzien van bluetooth. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. De kans op een kop-staart botsing wordt sterk gereduceerd door het systeem van achteropkomend verkeer waarschuwing. Ook verstelbaar stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Deze Mercedes-Benz biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt.
U wilt ook elektrisch rijden? Neem nu contact met ons op om een proefrit te maken.
Dit is een demonstratieauto waardoor de actuele kilometerstand kan afwijken.
Kiest u voor het Wensink Zekerheidspakket van € 895,- dan krijgt u er o.a. 12 maanden BOVAG garantie bij (bij auto’s t/m 4 jaar). Zo gaat u helemaal zorgeloos op pad. Ziet u zichzelf al een proefrit maken? We ontvangen u graag in onze showroom voor deze occasion.
Informeer naar onze voorwaarden en wijzigingen voorbehouden.
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Uniek in de markt is dat wij 3 jaar garantie geven op onze occasion auto’s wanneer u kiest voor een onderhoudsabonnement bij Wensink. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Dit voertuig delen?
Veelgestelde vragen
Wij geven antwoord
Ja, Wensink koopt graag uw voertuig in. U kunt online het inruilvoorstel aanvragen en wanneer u alle foto's upload, kunnen wij u binnen een dag een tarief bieden.
Wensink heeft een ruim aanbod bedrijfswagens. Zo kunt u kiezen voor benzine (hybride), diesel (hybride) en elektrisch rijden.
U kunt ervoor kiezen om de bedrijfswagen te financieren, verzekeren, zakelijk te leasen én eventueel kunt u bij aanschaf kiezen uit één van onze serviceabonnementen.